חברת BDV מעניקה עוגן לקהל המיוחד שמטפח שנים את חגיגת הפורשה שלו. מותג יוקרתי מסוג פורשה מחייב בית אמין ומקצועי לחלפים. אנו מעניקים זאת במקצוענות רבה ובייחודיות נעלה. אנו מספקים את כל חלפי פורשה ולכל הדגמים. חלפים חדשים ומשומשים – חלקי פלסטיק וריפוד, חלקי מרכב (כנפיים, מכסה מנוע, דלתות ועוד)- חלקי חשמל וחלקים מכניים. בשנים: 2005-2016

פורשה – Porscheתמיד רואים אותה גולשת בראוותנות בסרטים הוליוודיים, בכבישי בוורלי הילס או כפר שמריהו, אותה מלכה ספורטיבית השמורה לבעלי הממון וההון. מכונית הפורש היא מכונית ספורט יוקרתית ומגניבה. דוגמנית של ממש על הכביש עם כל הפינוקים שלא ניתן לתאר במילים. ובאותה נשימה נוסיף וגם נכתוב שהאם שלה היא לא אחרת מקבוצת פולקסווגן.

ההיסטוריה פרושה לפניכם ▼

בטיול הבא שלכם לגרמניה, תעשו קפיצה קטנה לשטוטגרט ובה תמצאו את כל הספורט וההדר של פורשה, לא לפני שקראתם קצת היסטוריה. חברת פורשה נוסדה בשנת 1931 ולא במקרה המייסד הוא פרדיננד פורשה.

חייבים להודות שיש לו חתיכת שם… בתחילת דרכה של החברה, לא נכללו תכנון ופיתוח של מכוניות, אלא כחברה שעסקה בפיתוח מנועים וייעוץ לכלי רכב.  התפנית החלה בתחרות הגרנד פרי ב- 1933 כאשר פיתחה את הפורשה הראשונה ובמיוחד לתחרות זו.

פרדיננד לא רק תכנן ועיצב את הפורשה, אלא גם את מכונית המרצדס. בתוך כך, ההיסטוריה דהרה לשלהי שנת 1947 בה הושק הדגם הראשון של פורשה.

זה למעלה מ-50 שנים שאין לפורשה תחליף יותר ספורטיבי ממנה בשוק מכוניות הספורט.

הפורשיות

  • בוקסטר – מכונית הרודסטר – כוכבת על הכביש שהושקה לראשונה בשנת 1996
  • קאיימן – הקופה הספורטיבית והחתיכית לא פחות מהבוקסטר. בעלת מנוע מרכזי המבוסס על הבוקסטר
  • קאיין – רכב השטח שמביא גם את הפנאי בעיצוב מרשים
  • 911 – הוותיקה והמרהיבה ששומרת בקנאות על אותו העיצוב כבר 6 דורות עם חידושים מכאניים מפעימים
  • מקאן – היקרה ששומרת על העיצוב והביצועים למרות הקומפקטיות
  • פנמרה – הדגם שמשלב הכל במכונית אחת. גם ספורט וגם פנאי. גם ביצועים למרות שהיא לא הספורט הטהורה כמו אחיותיה
  • קאררה – כמעט התאומה של 911 ואותה רוח מוטורית

פשוט, אין מילים...