חברת BDV – בכל דרך ושטח מציעה לכם בית מקצועי לקאדילקים שבכם. המותג היוקרתי דורש קורת גג לכל חלק שנדרש. אנו מזמינים אתכם לישון בראש שקט לצד כל בקשה לחלפים הדרושים לקאדילק בבעלותכם. החל מחלפים חדשים וישנים – חלקי פלסטיק וריפוד, חלקי מרכב (כנפיים, מכסה מנוע, דלתות ועוד) וכלה בחלקי חשמל וחלקים מכניים. בשנים: 2005-2016

קאדילק Cadillac מותג היוקרה הבלתי מעורער של האמריקנים. בדיוק כמו שאמריקה אוהבת, גדול יותר, רחב יותר ומפואר יותר. ולחשוב שמקור השם בכלל צרפתי … אל תגלו לאמריקאי הממוצע, כי הוא עלול להחמיץ פנים שאיזה חוקר ארצות צרפתי זכה להנצחה לעולמי עולמים… אבל החשוב מכל, ג'נרל מוטורס היא החברה שהביאה את המכונית הארוכה למקום של כבוד והרבה יוקרה .

מתי היא נולדה וכיצד גדלה למיוחדת במינה ?!

קאדילק אינה רק מכונית יוקרה, אלא מותג עם היסטוריה מעניינת ועמוקה. החברה התמסדה בקיץ 1902 ע"י מואל בואן ומרפי. לא, לא זה עם החוק המרגיז… ההשקה הראשונה של הקאדילק אירעה מספר חודשים אחרי מיסודה של החברה. המכירות היו מוצלחות ונוסקות כבר בתחילת דרכה. בשנת 1909, קצת לפני שהטיטניק טבעה, הגיעה הגדולה הזו, לידיה של חברת ג'נרל מוטורס הכל כך ידועה להערכה רבה בתחום תעשיית הרכב.

הסטארט-אפ של התנעה חשמלית "שמור" לחברה ולקאדילק. הסנפירים שעיטרו את דגמי קאדילק בתחילת המאה הקודמת והיוו החלק המסחרי שלה, צללו למעמקים בשנות ה-60 ועיצוב הדגמים החל לבלוט בעיצוב שמרני ופחות ראוותני. בשנות ה-90 הם עשו קאמבק, הסנפירים וחלק מהדגמים קיבלו מקום של כבוד לצלול לנהיגה מעוצבת ומחודשת.

הקאדילקיות

ATS – מחד מכונית המנהלים של קאדילק ומאידך קומפקטית

CTS – הסלון הבסיסית

CTS-V – הסלון והספורט במכונית אחת

SRX – מכונית השטח וגם הפנאי

STS – המפוארת והגדולה שכבר לא מיוצרת, אך עדיין נראית על הכבישים לפריקים

אסקלייד – רכב השטח והפנאי והדגם הגדול ביותר של קאדילק

המכונית והאגדה